Portret Magdy

Portret Magdy
19/10/2020 Aya

Dla Magdy

To wspaniałe!

Aż trudno mi uwierzyć, że to ja.
Te portrety dają dużo siły i radości.

– Magda

Magda jest moją kuzynką, z którą poznałam się dopiero niedawno. Jest niesamowita – pełna energii i woli działania. Aktywnie zmienia świat wokół siebie integrując kobiety pracujące, tak jak ona, w zawodach technologicznych. Opowiadała mi o tym podczas naszego fotograficznego spotkania.

“Na pierwsze nasze spotkanie integracyjne przyniosłam papier i pisaki i poprosiłam wszystkie panie, aby zapisały swoje marzenia, zapisały czego chcą w życiu. I tak wspólnie pisałyśmy przez 3 godziny!”

 

Magda jest mamą dwóch urwisów, którzy nie pozostawiają jej wiele czasu dla siebie, jednak z niesamowitą sprawnością znajduje balans pomiędzy życiem rodzinnym a zawodowym. Z zaangażowaniem tłumaczyła mi, na czym polega określanie w jej życiu granic tak, aby zostawić też przestrzeń dla siebie samej i swojego rozwoju. Patrzę na nią z zachwytem i szukam rodzinnych podobieństw.

 

Z niecierpliwością czekam na nasze kolejne spotkanie, na kolejną porcję mądrości i opowieści. Oraz na to, że będę mogła znów pokazać Magdzie, jaką kobietą staje się teraz.

Jesteś piękna, kuzynko!