Please select a page for the Contact Slideout in Theme Options > Header Options

Odkrycie sióstr i przyjaciółek

Odkrycie sióstr i przyjaciółek
25/11/2016 Aya

Odkrycie sióstr i przyjaciółek

Umówiły się na sesję wspólnie. Każda przygotowała po 4 zestawy strojów. Mój zespół czekał na nie w rozszerzonym składzie. Pojawiły się w studiu z ogromnymi uśmiechami na twarzy, gotowe na nowe doświadczenie. To był ich dzień.

“- Jak ładnie!” “- Tak inaczej!”

Przygotowanie to pierwsza część wspólnego przeżycia. Makijaż oraz stylizacja włosów wykonane przez profesjonalistów zawsze sprawiają, że czujemy się piękne, i co za tym idzie – pewne siebie.

“- Aya, powinnaś serwować drinki na rozluźnienie.”

Wiem, że nie jest łatwo zrelaksować się przed aparatem. Właśnie dlatego tak wiele z nas go unika, a szkoda, bo wtedy przestajemy istnieć na fotografiach. Kiedy ostatnio ktoś zrobił Ci udane zdjęcie? Kiedy ktoś zrobił Ci profesjonalne zdjęcie? Nie pamiętasz nawet? Nie musi tak być. To moje zadanie jako fotografki, aby na fotografiach utrwalić Twoje piękno i naturalność. Dbam o to, aby moje Klientki czuły się swobodnie i nie były zestresowane pozowaniem. Jestem tutaj po to, aby je poprowadzić krok po kroku. Także tym razem sesja przebiegła swobodnie i radośnie.

Makijaż | Makeup: Małgorzata Dąbrowska & Klaudia Pytlarz, Fryzura | Hair: Remigiusz Kubisiak & Małgorzata Chrastek

“- Dziewczynom bardzo się podobało!”

Po sesji zasypały mnie radosnymi sms-ami, a ja już szykowałam wybór fotografii na ich wielkie odkrycie.

“- W głowie same znaki zapytania – jak wyszłam?!?”

Podekscytowanie udzieliło się nam wszystkim. Kobiety-anioły, bo tak zatytułowałam sobie tę sesję, jechały znów do studio, a ja w pośpiechu rozwieszałam i rozkładałam efekty naszej sesji, aby mogły je podziwiać.

“- Och! Boże! Matko, pięknie!”
“- Cudnie, cudnie!”
“- Nie widać zmarszczek!”
“- Będziesz miała Krysia problem z wyborem!”
“- Ty też, kochana!”

Pięknie cieszyły się sobą nawzajem na tych fotografiach. A ile radości i wzruszeń fotografie te przyniosą w przyszłości! Będą cieszyć oczy, podbudowywać w trudnych momentach, dekorować sypialnie lub salony i przypominać o tej chwili w ich życiu, kiedy postanowiły przyjrzeć się sobie i odkryć, jakie są niezwykłe.

 

0 Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*