Porady do sesji korporacyjnej

Informacje do sesji korporacyjnej

 

Cześć, nazywam się Aga Gonczarek, jestem fotografką i będę miała przyjemność zrealizować Waszą sesję korporacyjną. Znajdujecie się na mojej fotograficznej stronie ja odkryta, gdzie możecie zobaczyć efekty mojej codziennej pracy. Wasza sesja potrwa dwa dni – piątek 13 stycznia i poniedziałek 16 stycznia – w godzinach Waszej pracy w biurze. Ewa poprosiła Was już o zadeklarowanie preferowanego terminu – każdego dnia będę fotografować po 10 osób. Bardzo ważne jest, abyście każdego dnia zaplanowali równą liczbę pań i panów, a to ze względu na pracę naszej makijażystki.

Wasze przygotowanie do sesji będzie obejmować wykonanie makijażu (dla pań) / podkładu (dla panów). Przygotuje Was Klaudia Pytlarz – wizażystka i charakteryzatorka – z którą mam przyjemność współpracować przy sesjach “ja odkryta”. Jesteście w dobrych rękach, gdyż o efektach pracy Klaudii mogę się tylko wypowiadać w samych superlatywach – zresztą sami zobaczycie.

O przygotowanie włosów musicie zadbać sami.

Zajmiemy pomieszczenie przy wejściu do biura. Wynikiem naszej pracy będą po 2 gotowe, obrobione fotografie w formacie .jpg dla każdej/każdego z Was. Dostarczę je w 1,5 tygodnia po sesji.

Porady dot. stroju/kolorystyki

Oto parę moich fotografii, które pozwolą Wam zorientować się, w jakim kierunku pójdzie Wasza sesja korporacyjna. Niezależnie od strojów widocznych na poniższych fotografiach, proszę abyście zastosowali się do wytycznych dotyczących stroju biznesowego w Waszej firmie. Z mojego punktu widzenia najważniejsze jest, aby wybrane przez Was stroje dobrze na Was leżały. A teraz zobaczcie, jak na fotografiach wychodzą stroje w różnych kolorach.

Fotografie dla Was wykonamy na tle białej ściany, więc ciemne stroje będą się prezentować tak, jak poniżej. Zauważcie, że obie panie mają marynarki w kolorze granatowym. Każdy, kto ma stonowaną urodę z jasnym kolorem włosów aż po średnio ciemny, będzie dobrze wyglądać w granacie, podczas gdy czerń może okazać się być zbyt kontrastowa/przytłaczająca. Dlatego Agnieszce doradzę granat zamiast czerni, a Ewa moim zdaniem może spokojnie wybrać czerń, gdyż jej uroda jest bardziej kontrastowa i posiada w sobie ten najciemniejszy z kolorów.

A tak prezentują się jasne stroje. Wszystkie stonowane kolory od bieli przez ecru, beże i szarości będą z pewnością dobrze wyglądać. Dla pań – jeśli nie musicie mieć żakietu/marynarki, to bluzka lub koszula też może być odpowiednia do wizerunku biznesowego.

I jeszcze specjalnie dla pań – dobrze skrojone sukienki. Zobaczcie, że pudrowe kolory też mogą się świetnie sprawdzić.

Przygotujcie swój strój, wyprasujcie go, ułóżcie włosy i zabierzcie ze sobą dobry nastrój.
Jeśli macie pytania, dzwońcie do mnie.

Do zobaczenia podczas sesji!

Aga Gonczarek, 605 544 630